Yangın Tüpü Neye Yarar?

Yangın Tüpü Neye Yarar?

Yangın tüpü orada duruyor zaten bizlerin işine ne yarayacak demeyin, hayati önem taşıyan bu önemli konuya kulak verin…
Yangın tüpü hemen hemen yaşan alanı olan her iş yerinde, okulda, hastanede, restoranlarda, ulaşım araçlarında ve hatta evlerimizde bile bulunması gereken son derece önemli bir araç haline son yıllarda yaşanan yangın afetleri nedeni ile gelmiştir. Hatta resmi kurumlarda çalışır vaziyette hazır bir biçimde bulundurulması yasal düzenlemelerle zorunlu tutulmuştur.
Yangın tüpüne duyulan bu ihtiyacı karşılamak için Sönsan Yangın firmasına danışarak ihtiyaçlarınıza en uygun yangın tüpünü bulabilirsiniz.
Aynı zamanda bütçenize de yardımcı olmak amacı ile de en karlı yolu düşünmeniz gerektiği anlarda fiyat performans olarak en uygun yangın tüpü ebat ve çeşidi konusunda danışmanlık alabilirsiniz.
Takdir edersiniz ki yangın tüpünü almakla kalmıyor bir de kullanılıp boşaldığı takdirde tekrardan doldurma işlemi için ek bir işleme tabi tutulmaları gerekiyor.
Tabi ki yangın tüpü fiyatları ağırlığına, hangi madde söndürücüleri içerdiğine, hangi tipte oluşan yangını söndürmede kullanabileceğine, kullanım süresine göre değişmektedir.

 

Piyasada sıklıkla uygun fiyat skalasında köpük yangın tüpü olan yangın tüplerine daha sıklıkla rastlanıyor. Elbette yüksek fiyatlı köpük yangın söndürme tüpleri de bulunuyor ancak bu fiyat işlevlerine, malzeme kalitesine ve hacmine oranla artıyor. Özetle küçük bir yangın söndürme tüpü 100 lira olma ihtimali mümkün olduğu gibi, dış yüzeyi paslanmaz gibi özellikler katılarak ve işlevleri genişletilerek 5000 liraya da yangın tüpü bulmak mümkün hale geliyor.
Tabi ki de bir ev ile bir hastanenin ihtiyacı olan yangın söndürme tüpü ve yangın güvenlik sistemleri aynı özelliklere sahip olamaz, bahsettiğimiz gibi bir ihtiyacınıza uygun yangın söndürme tüpü seçmeniz son derece önemli bir işlemdir.

Yangın Tüpü Fiyatları 2023

Yangın tüplerini satarken dolum servisi imkanı sunan Sönsan Yangın firması aynı zamanda garanti süreleri de olan ürünleri de mevcuttur.

Yangın Söndürme Tüplerin 2023 yılı başında içerdiği maddelere göre bir fiyat aralığı vermemiz gerekirse:

Tozlu yangın söndürme tüpleri 220 lira ile 1200 lira arasında kilogramına göre değişmektedir.

Karbondioksit gazlı yangın tüpü ücretleri ise yine 1800 liraya kadar çıkabilmektedir.

Köpüklü yangın söndürme tüpleri 12 kilograma kadar 900 lirayı bulmaktadır.

Fiyatlar 2023 ocak ayı içerisinde örnek teşkil etmesi amacı ile yazılmıştır, bağlayıcılığı yoktur.
Güncel fiyat ve stok bilgisi için ilgili firmamız ile iletişime geçmeniz kesinlikle tavsiye edilir.

Dolum işleminde ise yine kilogramı başına ek ücret alınmaktadır.

Peki, biz yangın tüplerini nereden temin edebiliriz diyorsanız: Yangın söndürme tüpü alımlarınız için Sönsan Yangın gibi başarılı birçok alanda ismini duyurmuş firmalarla alışverişinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir